Töötajate kontaktid

SA Raplamaa Haiga e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks. Reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.

AMET NIMI TELEFON e-post
Juhataja Kaire Aadamsoo 489 0702 kaire.aadamsoo@raplahaigla.ee
Sekretär   489 0702 haigla@raplahaigla.ee
Ülemarst Aili Laasner 489 0701 aili.laasner@raplahaigla.ee
Õendusjuht Diana Mäng 489 0707 diana.mang@raplahaigla.ee
Personalijuht Liivi Väärsi 489 0750 liivi.vaarsi@raplahaigla.ee
Arendusjuht Tiit Romulus 489 0723 tiit.romulus@raplahaigla.ee
Infospetsialist Viive Kutser 489 0725 viive.kutser@raplahaigla.ee
Majandushaldur Anu Põder 489 0706 anu.poder@raplahaigla.ee
Raamatupidaja Ülle Nurmsalu 489 0717 ulle.nurmsalu@raplahaigla.ee
POLIKLIINIK      
Registratuur   484 4050 registratuur@raplahaigla.ee
Polikliiniku juhataja Eevi Kalev 489 0752 eevi.kalev@raplahaigla.ee
Polikliiniku õendusjuht Kaja Koplimets 489 0731  kaja.koplimets@raplahaigla.ee
Kirurgid, ortopeedid   489 0714  
Kardioloog, reumatoloog  Aino Blank 489 0719 aino.blank@raplahaigla.ee
Otorinolarüngoloog (kõrva- nina- kurguarst)   489 0716  
Neuroloog   489 0752 eevi.kalev@raplahaigla.ee
Psühhiaatrid   489 0718 lily.kanter@raplahaigla.ee
Dermatoveneroloogid   489 0715  
Naistenõuandla 489 0738
Füsioterapeut Birgit Paluoja 489 0737 birgit.paluoja@raplahaigla.ee
Füsioterapeut Anni Arendi 489 0737 anni.arendi@raplahaigla.ee
Füsioterapeut Anne-Mari Käär 489 0737 annemari.kaar@raplahaigla.ee
Füsioterapeut Eeva-Liisa Rahusoo 489 0737
Elektriravi   489 0735  
Protseduurid   489 0736  
EKG   489 0712  
Röntgen   489 0713  
Ultraheli   489 0744  
Endoskoopia   489 0734  
Labor   489 0741  
RAVIOSAKONNAD      
Erakorralise meditsiini osakond (EMO)
ja haigete vastuvõtt
  489 0747 emo@raplahaigla.ee
EMO vastutav arst Aavo Pruus 489 0747 aavo.pruus@raplahaigla.ee
Satsionaarne ravi I osakond
Sisehaigused ja
päevakirurgia
     
Juhataja Tiina Mägi 489 0746 tiina.magi@raplahaigla.ee
Arstid   489 0746  
Osakonna õendusjuht Siiri Kutser 489 0709 siiri.kutser@raplahaigla.ee
Õed   489 0745  
Günekoloog Ineta Pruus 489 0738 ineta.pruus@raplahaigla.ee
Ämmaemand Ailen Vibus 489 0732 ailen.vibus@raplahaigla.ee
Päevakirurgia arstid   489 0721  
Satsionaarne ravi II osakond
Õendusabi, järelravi,
kirurgia, psühhiaatriline päevaravi
     
Osakonna õendusjuht Krista Neeme 489 0724 krista.neeme@raplahaigla.ee
Õed   489 0726  
Sotsiaaltöötaja Mai Einama  489 0748 53455237  mai.einama@raplahaigla.ee

 


august 2017
E T K N R L P
« juuni    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031