Tööpakkumised

check-icon

SA Raplamaa Haigla ootab oma töökasse meeskonda tööle: õde

 Nõudmised kandidaadile:
* vastav meditsiiniline haridus
* iseseisvus oma tööülesannete täitmisel, koostöövalmidus, täpsus, motiveeritus
* hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
* vastutustunne

Omalt poolt pakume:
* huvitavat ja vastutusrikast tööd
* kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
* toetavat meeskonda

Tööle asumise aeg: alates september

Info tel  54005429, haigla õendusjuht  Diana Mäng

CV koos sooviavaldusega palume saata: diana.mang@raplahaigla.ee

check-icon

Otsime oma meeskonda sisehaiguste arsti.

SA Raplamaa Haigla on üldhaigla, mille asutajateks on Raplamaa Omavalitsuste Liit ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla. Meie sisehaiguste osakonnas on 30 voodikohta erineva patoloogiaga haigete jaoks ja sisehaiguste päevaravi võimalus.

Töö kirjeldus
Töö sisuks on kvaliteetse arstiabi osutamine sisehaiguste alal.

Nõudmised kandidaadile

1. Meditsiiniline kõrgharidus, sisehaiguste eriala pädevust tõendav dokument
2. Hea arvutioskus
3. Analüüsi- ja iseseisva töö võime
4. Algatusvõime ja arenemissoov
6. Eesti keele oskus
5. Sõbralik suhtlemislaad
6. Soov ja tahe meeskonnatööks

Ettevõte pakub

1. Konkurentsivõimelist palka
2. Häid arenguvõimalusi
3. Erialast täienduskoolitust
4. Toetavat meeskonda
5. 31- kalendripäevast puhkust
6. Õppelaenu tagasimaksmise võimalus
7. Eriarsti lähtetoetus noorarstidele

Täiendav info: Liivi Väärsi, personalijuht, 4890750  liivi.vaarsi@raplahaigla.ee.

check-iconOtsime oma meeskonda täis- või osakoormusega füsioterapeuti.

Füsioterapeudi tööülesanneteks on individuaalne füsioterapeutiline hindamine, nõustamine ja ravi planeerimine, osaliselt ka töö rehabilitatsioonimeeskonnas.

Kandidaadilt ootame:
• kõrgharidust füsioteraapia erialal;
• head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust.

• häid töövahendeid;
• mitmekülgset tööd;
• paindlikku tööaega.
Tööle asumine esimesel võimalusel, töötasu kokkuleppel.  Olete oodatud tutvuma meie meeskonna ja töötingimustega.

Täiendav info:
Aili Laasner
Ülemarst
aili.laasner@raplahaigla.ee
Tel:+372  4890702

check-iconSA Raplamaa Haigla otsib oma rehabilitatsioonimeeskonda logopeedi.

Avaldus, CV ning haridust tõendavad dokumendid saata e-posti aadressile  –  liivi.vaarsi@raplahaigla.ee

Täiendav info telefonil: 489 0750

august 2017
E T K N R L P
« juuni
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031