Töötajate kontaktid

SA Raplamaa Haiga e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks. Reklaami ja muu asjasse puutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.

AMET NIMI TELEFON e-post
Juhataja Pille Mukk 489 0702 pille.mukk@raplahaigla.ee
Sekretär Estra Soosalu
489 0702 haigla@raplahaigla.ee
Ravijuht Marit Märk 489 0701 marit.mark@raplahaigla.ee
Õendusjuht Diana Mäng 489 0707 diana.mang@raplahaigla.ee
Personalijuht Liivi Väärsi 489 0750 liivi.vaarsi@raplahaigla.ee
Arendusjuht Tiit Romulus 489 0723 tiit.romulus@raplahaigla.ee
Infospetsialist Viive Kutser 489 0725 viive.kutser@raplahaigla.ee
Majandushaldur Anu Põder 489 0706 anu.poder@raplahaigla.ee
Raamatupidaja Ülle Nurmsalu 489 0717 ulle.nurmsalu@raplahaigla.ee
POLIKLIINIK      
Registratuur   484 4050 registratuur@raplahaigla.ee
Polikliiniku juhataja Eevi Kalev 489 0752 eevi.kalev@raplahaigla.ee
Polikliiniku õendusjuht Kaja Koplimets 489 0721  kaja.koplimets@raplahaigla.ee
Kirurg, ortopeed   489 0714  
Kardioloog, reumatoloog Aino Blank 489 0719 aino.blank@raplahaigla.ee
Otorinolarüngoloog (kõrva- nina- kurguarst)   489 0716  
Neuroloog   489 0752 eevi.kalev@raplahaigla.ee
Psühhiaater   489 0718 lily.kanter@raplahaigla.ee
Naistenõuandla 489 0738
Füsioterapeut Triin Koppelmann 53407357 triin.koppelmann@raplahaigla.ee
Füsioterapeut Anne-Mari Käär 512 0731 annemari.kaar@raplahaigla.ee
Füsioterapeut Marjaana Raudmäe
512 0731 marjaana.raudmae@raplahaigla.ee
Füsioterapeut Merit Aas
512 0731 merit.aas@raplahaigla.ee
Füsioterapeut Kohilas Külliki Liht 51909232 kylliki.liht@raplahaigla.ee
Elektriravi   489 0735  
Protseduurid   489 0736  
EKG   489 0712  
Röntgen   489 0713  
Ultraheli   489 0744  
Endoskoopia   489 0734  
Labor   489 0741  
RAVIOSAKONNAD      
EMO vastutav arst Esta Mällo esta.mallo@raplahaigla.ee
EMO osakonna õendusjuht Kaja Koplimets kaja.koplimets@raplahaigla.ee
Satsionaarne ravi I osakond
Sisehaigused ja
päevakirurgia
     
Juhataja Tiina Mägi 489 0746 tiina.magi@raplahaigla.ee
Arstid   489 0746  
Osakonna õendusjuht  Tiina Laugasson
489 0709 tiina.laugasson@raplahaigla.ee
Õed   489 0745  
Günekoloog Ineta Pruus 489 0738 ineta.pruus@raplahaigla.ee
Ämmaemand Ailen Vibus 489 0732 ailen.vibus@raplahaigla.ee
Päevakirurgia arstid   489 0721  
Satsionaarne ravi II osakond
Õendusabi, järelravi,
kirurgia, psühhiaatriline päevaravi
     
Kirurgia vastutav arst Aavo Pruus aavo.pruus@raplahaigla.ee
Osakonna õendusjuht Krista Neeme 489 0724 krista.neeme@raplahaigla.ee
Õed   489 0726  
Sotsiaaltöötaja Kaja Heinsaar  489 0748 53455237  kaja.heinsaar@raplahaigla.ee