Meie haigla Aasta ÕDE 2017 ja Aasta HOOLDUSTÖÖTAJA 2017

Meie haigla Aasta ÕDE 2017 ja Aasta HOOLDUSTÖÖTAJA 2017

12 MAI – RAHVUSVAHELINE ÕDEDEPÄEV

Rahvusvahelist õdede päeva tähistatakse Rahvusvahelise Õdede Nõukogu (IND) poolt alates 1965. aastast, et inimesed märkaksid õdede panust meie ühiskonnas. Rahvusvaheliseks õdedepäevaks on nimetatud 12. mai- Florence Nightingale (1820-1910) sünnipäev. Florence Nightingale on ajaloost tuntud õenduse kutseala rajaja. Ta organiseeris esimese haiglapõetajate kooli ja arendas välja kutsealale vajaliku teooria. Kutseala väärtuseks pidas Nightingale hoolitsust, eetikat, individuaalset tähelepanu ja austust haige suhtes.

Tunnustasime ka sel aastal meie haigla õendus- ja hooldustöötajaid.

Aasta õde 2017 nominentideks olid  – Sirje Leppmets, Kai Bornschein, Siiri Kutser, Marianne Mäe

Aasta hooldustöötaja 2017 nominentideks olid – Ülle Priidel, Ille Kaaver, Urve Jakimainen, Marge Luik

Aasta õeks valiti polikliiniku õde KAI BORNSCHEIN

Aasta hooldustöötajaks valiti polikliiniku administraator ILLE KAAVER

Tervitused ja õnnitlused!

Raplamaa haigla soovib sel päeval  kõikidele õdedele innustust, loovust ja patsiendikesksust!

Toimuvad remonditööd

Tags :

Lugupeetud patsiendid, lugupeetud külastajad!

Seoses Raplamaa haigla B-korpuse (uuem maja) 0-korruse remonditöödega on  häiritud erakorralise meditsiini osakonna töö (EMO valvetuba), juurdepääs röntgeni kabinetti ja laborisse. Samuti lifti kasutamine.

Kogu ehitustööde perioodiks on suletud haiglasse sissepääs Karmani parkla poolsest uksest.

Ehitus- ja remonditööd algasid 19.märtsil ning need kestavad orienteeruvalt 3 kuud.

Meditsiinitöö võib olla häiritud eelnimetatud kohtades, aga mitte kõigis korraga. Kui on küsimusi, palun pöörduge meie personali poole. Remonditööde lõppedes on tingimused patsientide vastuvõtuks ja teenindamiseks kindlasti paremad!

Täname mõistva suhtumise eest.

SELVERI 2017.aasta jõulukampaania annetas Raplamaa haiglale 3050 €

Tags :

Haigla lisab selle raha laste kõrva-nina-kurguhaiguste operatiivse ravi vahendite ostmiseks. Nimetatud haigusi põevad lapsed üsna palju ja ka operatiivne ravi pole välistatud. Raplamaa haiglas teevad neid operatsioone/protseduure PERHi ja ITK arstid. Tegemist on päevakirurgiliste sekkumistega ning meie sooviks on, et laste, aga samuti lastevanemate ja haiglapersonali  jaoks kulgeksid need võimalikult kiiresti ja mugavalt.

Haigla tänab SELVERIT ja sponsor-firmasid, samuti kõiki, kes oma ostudega kampaaniasse panustasid!

Ortopeedilised abivahendid

JALG ja TALD OÜ koostöös Sotsiaalkindlustusametiga pakub teenuseid
Raplamaa haiglas /Rapla, Alu tee 1/ käesoleva aasta järgmistel kuupäevadel kell 10 – 12

25. jaanuar
22. veebruar
29. märts
26. aprill
31. mai
28. juuni
30. august
27. september
25. oktoober
29. november

Vastu võtab proteesimeister Guido Amur
Info ja vastuvõtule registreerimine – 55633169

Valmistame:
 – Proteese (sääre, reie, käe)
– Individuaalseid tallatugesid
– Ortopeedilisi jalatseid

Kaasa võtta: abivahendi kaart, arsti saatekiri, pensionitunnistus, invaliidsustunnistus

Uusaastatervitus!

Tags :

Raplamaa Haigla nimel tänan kõiki meie patsiente oma tervisemurede meie meditsiinipersonali kätesse usaldamise eest!

Soovime kõigile uueks aastaks head tuju ja tugevat tervist!

Kaire Aadamsoo
Raplamaa Haigla juhataja

Haigekassa juhatuse esimees Rain Laane külastas Raplamaa haiglat

Tags :

Oktoobris 2017 Eesti Haigekassa juhatuse esimeheks valitud  Rain Laane on tutvumas kõikide Eesti haiglatega. 22.detsembril oli haigekassa juht peaaegu terve tööpäeva Raplamaa haiglas, kus kõne all olid haigekassa arengud ja  haigla lepingulised ning kommunikatsioonialased suhted.

Koos juhataja Kaire Aadamsoo ja ülemarst Aili Laasneriga tutvus Rain Laane haigla osakondadega. Positiivset tagasisidet kokku võttes ütles Rain Laane, et haigla areng on hästi läbi mõeldud ja realistlik.

Meie haigla EMO jälgimispalat renoveeritud

Tags :

Hr Kustas Kirsipuu heategevuslik ettepanek renoveerida Raplamaa haigla EMO jälgimispalat sai teoks detsembris, jõulukingitusena haiglale.

Jälgimispalat sai uue põranda, lae, seinad uue värvi ja samuti saime palatisse uued toolid ning kapid. See tähendab, et jälgimisel olevate haigete olmetingimused said igati paremaks.

Raplamaa haigla tänab hr KUSTAS KIRSIPUUD ja teisi projektis osalejaid!

TÜ Meestekliiniku mobiilse kabineti vastuvõtt Raplas

Tags :

Meestearstid tegelevad kõigi meestele eriomaste haigustega: eesnäärmehaigused, seksuaalhäired, meeste üleminekuiga, hüpogonadism, viljatus, sugutrakti ägedad ja kroonilised põletikud, kõik peenise, munandikoti haigused, rinnahaigused meestel.

Meestearsti vastuvõtule haigekassa tingimustel pöördumine eeldab saatekirja!

Ravikindlustatud isikutele kehtib esimesel visiidil visiiditasu 5.00 EUR. Ravikindlustuseta ja saatekirjata mehed saavad vastuvõtule pöörduda tasulises korras.

Vastuvõtule registreerumine on võimalik:

– internetis Kliinikumi kodulehel www.kliinikum.ee/eriarsti-vastuvott/registreerumine
– meestekliiniku kodulehel www.kliinikum.ee/meestekliinik
– e-mailiga meestekliinik@kliinikum.ee